Wypolerowany

Auto detailing Wrocław, zakres usług, ceny, czas realizacji

SPA DLA TWOJEGO SAMOCHODU...

Pielęgnacja samochodu zgodna z duchem detailingu to coś więcej niż zwykłe mycie, auto detailing o wieloetapowy proces bezpiecznego odświeżenia całego samochodu. Począwszy od gruntownego mycia, przez sprzątanie wnętrza, polerowanie lakieru czy aplikację wosków i powłok ceramicznych. Używanym samochodom przywracam dawny blask, nowym zapewniam salonowy wygląd na dłużej

Wnętrze Maserati Quattroporte po gruntownym sprzątaniu

ZAKRES USŁUG - AUTO DETAILING Wrocław

Auto detailing to świadomy i dostosowany do potrzeb  dobór narzędzi oraz technik, których celem jest odświeżenie wyglądu samochodu.  Począwszy od bieżącej pielęgnacji skończywszy na aplikacji najwyższej jakości powłok ceramicznych. Z pasji do motoryzacji i dla Waszego zadowolenia. Priorytetem jest jakość usługi i tak pozostanie.

Studio WYPOLEROWANY – kosmetyka samochodowa oferuje swoim Klientom z Wrocławia usługi polerowania lakieru, aplikacji powłok ceramicznych, woskowania lakieru, auto SPA, ochrony tworzyw sztucznych i felg.

RENOWACJA LAKIERU
Bezpieczny i trwały sposób na usunięcie rys, zmatowień i innych defektów znajdujących się na lakierze. Polerowanie i korekta lakieru przywraca kolor, szklistość i głębię lakieru. Wypolerowany lakier gotowy jest do zabezpieczenia woskiem bądź powłoką ceramiczną
OCHRONA LAKIERU

Skuteczna ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Od wosków, przez powłoki polimerowe kończąc na trwałych powłokach ceramicznych. Takiej ochrony potrzebuje Twój samochód. Produkty dobrane na miarę do Twoich potrzeb.

OCHRONA FELG

Felgi jak buty – zawsze powinny być czyste. Zabezpieczone felgi są łatwiejsze w utrzymaniu, zyskują na wyglądzie, dzięki czemu cały samochód prezentuje się lepiej. Felgi warto zabezpieczyć zaraz po zakupie lub regeneracji – dzięki temu nie będą się tak szybko zużywać.  

OCHRONA TWORZYW

Elementy plastikowe czy z tworzyw sztucznych również można i warto zabezpieczyć dedykowaną powłoką. W przypadku nowych samochodów zabezpieczymy grill czy plastikowe obrysówki przed szarzeniem. Starym i zniszczonym plastikom możemy przywrócić fabryczną czerń.

MYCIE DETAILINGOWE

Mycie detailingowe to doczyszczenie wszystkich tych miejsc, które zwykle nie są myte. Dodatkowo w procesie dekontaminacji usuwane są zabrudzenia, których nie jesteśmy wstanie usunąć podczas bieżącego mycia. Detailing nadwozia jest procesem rozpoczynającym korektę lakieru czy aplikację wosków.

PIELĘGNACJA SKÓR

W przypadku nowych samochodów warto już od samego początku regularnie impregnować oraz zmiękczać skóry, dzięki temu w przyszłości łatwiej będzie je wyczyścić. Dobrze zaimpregnowane skóry odwdzięczą się wyższą trwałością oraz odpornością na pęknięcia czy przetarcia. Czyste skóry to matowe skóry.

HYDROFOBIZACJA SZYB

Odpowiednio zabezpieczone szyby odwdzięczą się przejrzystością oraz łatwą w utrzymaniu czystością. Niewidzialna wycieraczka w trasie pozwala na rzadsze używanie wycieraczek i lepszą widoczność.  Jeżeli lubisz czyste szyby to ta usługa jest skierowana do Ciebie.

WOSKOWANIE LAKIERU
CERAMIC 9HCERAMIC 9H

Woskowanie samochodu to najbardziej klasyczna forma zabezpieczenia lakieru o trwałości od kilku tygodni zwykle do 6 miesięcy. Ręcznie aplikowany wosk świetnie sprawdza się w klasykach czy autach, które użytkowane są sporadycznie np. do weekendowych wypadów.

Nie wiesz jaką usugłę wbrać?

Do każdego samochodu podchodzę w indywidualny sposób. Potrzebuję od Ciebie kilku informacji dotyczących Twojego auta oraz oczekiwanego efektu. Na tej podstawie zaproponuję najlepsze rozwiązanie. Nie ma znaczenia czy posiadasz 20-letniego rodzinnego Vana, czy właśnie wyjechałeś z salonu sportowym Coupe. Każde z tych aut zasługuje na profesjonalny detailing.

Mazda MX-5 po usłudze polerowania lakieru i aplikacji powłoki ceramicznej