Wypolerowany

TOYOTA YARIS Kompleksowe zabezpieczenia nowego auta

Zakup nowego samochodu zawsze wiąże się z ważnym wydarzeniem, dlatego warto rozważyć zabezpieczenie pojazdu. KISHO Si-901, innowacyjna powłoka ceramiczna z Japonii, jest doskonałym wyborem dla osób, które przywiązują wagę do estetyki swojego samochodu. Ta zaawansowana powłoka nie tylko ułatwia utrzymanie auta w czystości, ale także znacząco upraszcza proces mycia pojazdu.

Toyota Yaris, świeżo po wyjeździe z salonu, przeszła przez kompleksowy program ochronny. Zastosowany pakiet Nowe Auto PLUS z KISHO Si-901 z wykorzystaniem Kisho Si-901 obejmował aplikację 5-letniej powłoki ceramicznej na lakier, dedykowanej powłoki ceramicznej na felgi oraz elementy wykonane z tworzyw. Tapicerka skórzana oraz dywaniki zostały starannie zaimpregnowane, a szyby otrzymały niewidoczną ochronną powłokę. Jeśli pragniesz, aby również Twój samochód prezentował się w tak doskonały sposób, serdecznie zapraszamy do Wypolerowany – Auto Detailing Wrocław,

Aplikacja powłoki ceramicznej KISHO Si-901 - długotrwałe zabezpieczenie lakieru Toyoty Yaris.

Zakres prac nad Toyota Yaris

Każde auto przed aplikacją powłoki ceramicznej musi zostać stosowanie przygotowane. Bez znaczenia czy auto jest nowe z przebiegiem 0 km czy 10 letnie z przebiegam 200 000 km – pewne czynności są niezbędne i jedynie dobrze przygotowana powierzchnia gwarantuje trwałość zabezpieczenia Waszego auta…

Mycie detailingowe

Polerowanie lakieru

Zabezpieczenie lakieru

Sprzątanie wnętrza

Wykończenie auta

Nowy, ciekawie skonfigurowany model Toyota Yaris, prosto z salonu, trafił do mojego studia celem kompleksowego zabezpieczenia. Właścicielka, z myślą o długotrwałym użytkowaniu pojazdu, zdecydowała się na aplikację profesjonalnej powłoki ceramicznej. Taki krok gwarantuje nie tylko doskonałą ochronę lakieru, ale również znacznie ułatwia czyszczenie białego perłowego lakieru.

Lakier samochodu przeszedł proces jednoetapowego polerowania, mający na celu skuteczne usunięcie drobnych rys. Yaris posada czarny dach. lusterka oraz dużą część tylnego zderzaka, które wymagały nieco więcej pracy, natomiast efekt zachwyca. Następnie przystąpiłem do etapu odtłuszczania lakieru, aby uzyskać idealnie czystą powierzchnię. Jest to istotny krok, który umożliwia optymalne połączenie powłoki ceramicznej z lakierem. Ostatecznym działaniem było aplikowanie trwałej powłoki ceramicznej o 5-letniej trwałości na powierzchnię lakieru. Produkt KISHO Si-901 wyróżnia się delikatnie przyciemnionym wyglądem lakieru, co nie tylko podkreśla intensywność koloru, ale także zapewnia efekt szklistości. Powłoka ta oferuje również ochronę przed zakresami pH 1-12 i promieniowaniem UV, dzięki czemu lakier będzie zachowywał swój blask. Po nałożeniu tej powłoki, lakier staje się niezwykle hydrofobowy, co znacznie ułatwia codzienny proces mycia. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałym wyglądem samochodu każdego dnia.

Powłoka ceramiczna KISHO Japan Si-901

SILNIE HYDROFOBOWA | PRZYCIEMNIE I SZKLISTOŚĆ LAKIERU | OCHRONA UV | OCHRONA PRZED AGRESYWNĄ CHEMIĄ | ŁATWE MYCIE AUTA

Czarne felgi oraz elementy wykonane z tworzyw zostały pokryte dedykowaną powłoką, która nie tylko estetycznie przyciemnia ich wygląd, ale także nadaje im właściwości hydrofobowe. Dodatkowo, zastosowana powłoka zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i ułatwia utrzymanie czystości. Następnym krokiem było zastosowanie niewidocznej wycieraczki, która jest szczególnie przydatna podczas jazdy autostradą. Tapicerka skórzana została starannie zaimpregnowana specjalnymi środkami, co ułatwi przyszłe czyszczenie skóry. Solidna impregnacja sprawia również, że skóra jest mniej podatna na uszkodzenia. Dzięki tym zabiegom, pojazd będzie prezentować się doskonale i łatwiej będzie utrzymać go w idealnym stanie.

Galeria zdjęć Toyota Yaris