Wypolerowany

BMW Serii 3 (G21) - Używany jak nowy z powłoką ceramiczną Kisho Si-901 + Mały pakeit folii ochronnych

Chcesz, aby Twój używany samochód wyglądał jak nowy? W takim razie skorzystaj z oferty specjalnego pakietu usług detailingowych o nazwie Używany jak nowy, dedykowanego dla pojazdów z kilkuletnim stażem. Dzięki kompleksowemu detailingu, w tym gruntownemu myciu, polerowaniu lakieru oraz aplikacji 5-letniej powłoki ceramicznej KISHO Si-901, a także zabezpieczeniu wnętrza foliami ochronnymi, Twój samochód z pewnością odzyska swój dawniej salonowy wygląd.

Na przykładzie BMW Serii 3 (G21) możemy zobaczyć, jak specjalny pakiet usług pozwala na odnowienie samochodu do stanu niemalże fabrycznie nowego. Oprócz kompleksowego mycia i polerowania, samochód otrzymał 5-letnię powłokę ceramiczną, dedykowaną powłokę ceramiczną na felgi i elementy wykonane z tworzyw sztucznych, a także mały pakiet folii ochronnych. Tapicerka skórzana i dywaniki zostają dokładnie oczyszczone i zabezpieczone, a szyby pokryte niewidoczną wycieraczką.

BMW Serii 3 po detailingu - lśniący lakier, chronione felgi i trwałe zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi

Zakres prac nad Bmw Serii 3

Każde auto przed aplikacją powłoki ceramicznej musi zostać stosowanie przygotowane. Bez znaczenia czy auto jest nowe z przebiegiem 0 km czy 10 letnie z przebiegam 200 000 km – pewne czynności są niezbędne i jedynie dobrze przygotowana powierzchnia gwarantuje trwałość zabezpieczenia Waszego auta…

Mycie detailingowe

Polerowanie lakieru

Zabezpieczenie lakieru

Sprzątanie wnętrza

Wykończenie auta

Jest to trzeci samochód od tego samego klienta, który miałem okazję odświeżyć. Cieszę się, że klient zadowolony z poprzednich realizacji  zdecydował się na kolejną usługę. Tym razem do mojego studia trafiło świeżo kupione BMW 

Zacząłem od szczegółowego mycia, wykorzystując techniki detailingowe. Usunąłem dokładnie wszystkie zabrudzenia, skupiając się na felgach, oponach i nadkolach, a także na innych elementach z najwyższą starannością. Następnie przeprowadziłem dekontaminację chemiczną oraz glinkowanie lakieru. Pracy było tym razem trochę mniej ponieważ salon ładnie wyczyścił auto przed sprzedaż.

Lakier wymagał dwuetapowego procesu polerowania w celu usunięcia licznych zarysowań, które psuły wygląd samochodu. Następnie przystąpiłem do etapu odtłuszczania lakieru, aby uzyskać idealnie czystą powierzchnię. Dokładnie wykonany ten proces umożliwi optymalne połączenie powłoki ceramicznej z lakierem. Na końcu nałożyłem 5-letnią powłokę ceramiczną KISHO Si-901 na powierzchnię lakieru. Powłoka przyciemnienia lakieru, co nadaje głębi koloru i szklistości. Powłoka chroni lakier przed zakresami pH 1-12 i promieniowaniem UV, a także ułatwia codzienny proces mycia i pozwala cieszyć się pięknym wyglądem samochodu przez długi czas.

Auto dodatkowo zostało zabezpieczone małym pakietem folii ochronnych, który składa się z zabezpieczenia przednich lamp, lusterek, klamek, słupków piano black oraz progu załadunkowego.  

Powłoka ceramiczna KISHO Japan Si-901

SILNIE HYDROFOBOWA | PRZYCIEMNIE I SZKLISTOŚĆ LAKIERU | OCHRONA UV | OCHRONA PRZED AGRESYWNĄ CHEMIĄ | ŁATWE MYCIE AUTA

Pakiet używany jak nowy to także gruntowne sprzątanie wnętrza, które zawsze rozpoczyna się od opróżnienia wszystkich schowków oraz bardzo starannym przedmuchanie wnętrza sprężonym powietrzem. Powietrze pod wysokim ciśnieniem pozwala na pozbycia się piachu i kurzu z trudnodostępnych miejsc (np. okolice prowadnic foteli). Kolejnym krokiem było gruntowne odkurzenie całego wnętrza. Następnie przeszedłem do czyszczenie plastików na drzwiach czy desce rozdzielczej. Przy użyciu pędzelków doczyściłem kratki nawiewów oraz inne detale. Skórzane fotele oraz kierownica zostały wyczyszczone oraz zaimpregnowane dedykowanymi kosmetykami COLOROCK. Ostatnim krokiem jak zawsze było wyczyszczenie szyb oraz lusterek. BMW Serii 3 – używany jak nowy

Galeria zdjęć BMW Serii 3